Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
pompy ciepła Łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła Łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.
pisanie prac inżynierskich. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac inżynierskich to błahostka.
Referat za Grosze. Referat za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        lekarze Częstochowa

lekarze Częstochowa
Masz dolegliwości? Poszukujesz gabinetu lekarskiego lub lekarza specjalisty w Częstochowie. Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie znajdziesz adresy, numery telefonów oraz godziny przyjęć placówek medycznych z Częstochowy.
http://www.lekarzeczestochowa.pl

Bezdech senny - leczenie

Bezdech senny - leczenie
Specjalistyczny Gabinet Lekarski doktora nauk medycznych Macieja Tażbirka proponuje chorym możliwość skorzystania z rady wykwalifikowanego profesjonalisty w zakresie związanym z chorobami układu oddechowego i schorzeniem którym jest bezdech senny. Gabinet pomaga w trakcie schorzeń takich jak zapalenie płuc, gruźlica, rak płuc. Poradnia medyczna świadczy swoje usługi w miastach Katowice oraz Tychy, jednakże nie ma przeciwwskazań aby z usług poradni korzystali również chorzy z okolicznych miast
http://www.tazbirek.pl

Przychodnia weterynaryjna Warszawa

Przychodnia weterynaryjna Warszawa
Każde zwierze podobnie jak ludzie ma inny charakter, przyzwyczajenia, ulubione miejsca, zabawki i zapachy. Kiedy Wasz zwierzak się rozchoruje chcielibyście oddać go w najlepsze, odpowiednie ręce. Indywidualne podejście do każdego przypadku, wrażliwość i najwyższa jakość usług to atuty przychodni weterynaryjnej Tomvet dzięki, którym stale powiększa się grupa naszych zadowolonych pacjentów i ich właścicieli.
http://www.tomvet.pl

Urolog Bielsko

Urolog Bielsko
Chcesz zadbać o swoje zdrowi, zbadać się i zasięgnąć porady medycznej u najlepszych specjalistów. Zapraszamy do Nowoczesnego centrum medycznego Danea w Bielsku. U nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę lekarską z zakresu neurologii, stomatologii, hematologii, urologii oraz kardiologii. Nie muszą Państwo szukać lekarzy w różnych placówkach. W swojej ofercie mamy również konsultację odnośnie dietetyki, która może być również skierowana do kobiet ciężarnych i karmiących oraz rodziców w ramach porad dotyczących zasad żywienia niemowląt i dzieci. Konsultacja dietetyczna może dotyczyć także edukacji żywieniowej osób z nadwagą i otyłością. Zapraszamy do nas na kompleksowe badania i porady.
http://danea.pl

RENESANSOWA - psycholog, dietetyk

RENESANSOWA - psycholog, dietetyk
Klinika Renesansowa to szeroki wachlarz usług medycznych i stomatologicznych, nowoczesny sprzęt, wysoki poziom usług oraz życzliwe i rzetelne podejście do pacjenta. U nas skorzystacie Państwo z usług: Stomatologa, Ginekologa, USG, Labolatoriów, Biopsji, Chirurga, diagnozy chorób tarczycy, Dermatologa, Laryngologa, Neurochirurga, Neurologa, Okulisty, Ortopedy, Pulmonologa, Urologa, Internisty, Kardiologa, Dietetyka, Psychologa, Szczepień, Medycyny Pracy. Szczegóły: www.klinikarenesansowa.pl Zapraszamy.
http://klinikarenesansowa.pl

Acta Balneologica

Acta Balneologica
Jesteś fizjoterapeutą? Szukasz ciekawego czasopisma, które skupiałoby aspekty Twojej pracy? Balneologia wykorzystywana przez tego typu ekspertów stała się ostatnio niezwykle atrakcyjna i korzystna przez osoby mające choroby przewlekłe. Acta Balneologica to periodyk obejmujący wszystkie nowinki z tego tematu i interesujące wydarzenia. Wypowiedzi znanych osób z dziedziny medycyny zaintrygują wielu czytelników. Biegła ekipa autorów zadbała o to, by zawartość była tylko wierna i zawsze obowiązująca.
http://actabalneologica.com

UrbiCMS 2008