Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        lekarze Częstochowa

lekarze Częstochowa
Masz dolegliwości? Poszukujesz gabinetu lekarskiego lub lekarza specjalisty w Częstochowie. Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie znajdziesz adresy, numery telefonów oraz godziny przyjęć placówek medycznych z Częstochowy.
http://www.lekarzeczestochowa.pl

Bezdech senny - leczenie

Bezdech senny - leczenie
Specjalistyczny Gabinet Lekarski doktora nauk medycznych Macieja Tażbirka proponuje chorym możliwość skorzystania z rady wykwalifikowanego profesjonalisty w zakresie związanym z chorobami układu oddechowego i schorzeniem którym jest bezdech senny. Gabinet pomaga w trakcie schorzeń takich jak zapalenie płuc, gruźlica, rak płuc. Poradnia medyczna świadczy swoje usługi w miastach Katowice oraz Tychy, jednakże nie ma przeciwwskazań aby z usług poradni korzystali również chorzy z okolicznych miast
http://www.tazbirek.pl

Przychodnia weterynaryjna Warszawa

Przychodnia weterynaryjna Warszawa
Każde zwierze podobnie jak ludzie ma inny charakter, przyzwyczajenia, ulubione miejsca, zabawki i zapachy. Kiedy Wasz zwierzak się rozchoruje chcielibyście oddać go w najlepsze, odpowiednie ręce. Indywidualne podejście do każdego przypadku, wrażliwość i najwyższa jakość usług to atuty przychodni weterynaryjnej Tomvet dzięki, którym stale powiększa się grupa naszych zadowolonych pacjentów i ich właścicieli.
http://www.tomvet.pl

Urolog Bielsko

Urolog Bielsko
Chcesz zadbać o swoje zdrowi, zbadać się i zasięgnąć porady medycznej u najlepszych specjalistów. Zapraszamy do Nowoczesnego centrum medycznego Danea w Bielsku. U nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę lekarską z zakresu neurologii, stomatologii, hematologii, urologii oraz kardiologii. Nie muszą Państwo szukać lekarzy w różnych placówkach. W swojej ofercie mamy również konsultację odnośnie dietetyki, która może być również skierowana do kobiet ciężarnych i karmiących oraz rodziców w ramach porad dotyczących zasad żywienia niemowląt i dzieci. Konsultacja dietetyczna może dotyczyć także edukacji żywieniowej osób z nadwagą i otyłością. Zapraszamy do nas na kompleksowe badania i porady.
http://danea.pl

RENESANSOWA - psycholog, dietetyk

RENESANSOWA - psycholog, dietetyk
Klinika Renesansowa to szeroki wachlarz usług medycznych i stomatologicznych, nowoczesny sprzęt, wysoki poziom usług oraz życzliwe i rzetelne podejście do pacjenta. U nas skorzystacie Państwo z usług: Stomatologa, Ginekologa, USG, Labolatoriów, Biopsji, Chirurga, diagnozy chorób tarczycy, Dermatologa, Laryngologa, Neurochirurga, Neurologa, Okulisty, Ortopedy, Pulmonologa, Urologa, Internisty, Kardiologa, Dietetyka, Psychologa, Szczepień, Medycyny Pracy. Szczegóły: www.klinikarenesansowa.pl Zapraszamy.
http://klinikarenesansowa.pl

Acta Balneologica

Acta Balneologica
Jesteś fizjoterapeutą? Szukasz ciekawego czasopisma, które skupiałoby aspekty Twojej pracy? Balneologia wykorzystywana przez tego typu ekspertów stała się ostatnio niezwykle atrakcyjna i korzystna przez osoby mające choroby przewlekłe. Acta Balneologica to periodyk obejmujący wszystkie nowinki z tego tematu i interesujące wydarzenia. Wypowiedzi znanych osób z dziedziny medycyny zaintrygują wielu czytelników. Biegła ekipa autorów zadbała o to, by zawartość była tylko wierna i zawsze obowiązująca.
http://actabalneologica.com

UrbiCMS 2008