Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w referacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        Zawroty głowy - poradnia

Zawroty głowy - poradnia
Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Adama Synowskiego od wielu lat specjalizuje się w leczeniu zawrotów głowy, oraz pomocy Pacjentom cierpiącym na różnego rodzaju dolegliwości laryngologiczne. W zakres usług wchodzą m.in. operacje migdałków, operacje guzów szyi czy też zabiegi migdałka gardłowego. Usługi świadczone są dla Pacjentów z regionu Katowic i miast okolicznych, jednakże w przypadku leczenia Zawrotów głowy usługi świadczy dla Pacjentów z całego kraju, Pacjenci zainteresowni świadczonymi usługami powinni nawiązać kontakt korzystając z danych kontaktowych znajdujących się na stronie internetowej Poradni.
http://www.zawrotyglowy.com.pl

Kardiofon Przychodnia Warszawa

Kardiofon Przychodnia Warszawa
Kardiofon to specjalistyczna placówka kardiologiczna, w której prowadzone są konsultacje dobrych lekarzy kardiologów i lekarzy internistów z Warszawy. Najmłodszych podopiecznych przyjmuje kardiolog dziecięcy, robimy badanie usg serca dziecka od 5 roku życia. W naszej warszawskiej przychodni klienci mogą prywatnie wykonać laboratoryjne badania krwi zwykłe oraz o profilu kardiologicznym oraz na badania stanu serca tj: echo serca, holter i ekg. Dzięki telemedycynie klient otrzymuje nasze wyniki badania ekg z bezzwłocznym opisem kardiologa. Oferujemy także tradycyjne ekg spoczynkowe i wysiłkowe. Na terenie Warszawy realizujemy wizyty domowe kardiologa i internisty.
http://www.kardiofon.pl

Neurolog dziecięcy Poznań

Neurolog dziecięcy Poznań
Niepokoją Cię: dolegliwości kończyn? Bezwarunkowo musisz znaleźć fachowego ortopedę. Rekomendujemy naszą placówkę Alterida. Wykwalifikowany ortopeda (Poznań) zatroszczy się o Twoje zdrowie. Artemida gwarantuje wysoką kategorię porad. W poradni pracują lekarze wielu specjalizacji: pediatra, dermatolog, urolog, pulmonolog, ginekolog Poznań, ul. Haliny 14 - tu pracujemy. Naszymi atrybutami będą: przyjemna atmosfera, indywidualne traktowanie pacjentów i błyskawiczna procedura rejestracji. W ofercie świadczeń jest też medycyna pracy Poznań obfituje w mnóstwo zakładów leczniczych. Ale to my jesteśmy najlepsi. Gorąco zapraszamy!
http://www.alterida.pl

Gdzie wykonać badanie kierowców?

Gdzie wykonać badanie kierowców?
Szukasz przychodni, która wyda Ci zaświadczenie lekarskie dla pracodawcy? Pomoże w tym nasz lekarz medycyny pracy. Jaworzno ma jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w aglomeracji śląskiej, dzięki czemu badania kierowców wykonywane są w komfortowych warunkach. Mamy nowy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Oferujemy także niskie ceny, co czyni naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Oferujemy rabaty tym, którzy wykupili nasze szkolenia zawodowe. Sprawdź naszą pełną ofertę!
http://www.med.cargo.edu.pl

laserowe leczenie jaskry

laserowe leczenie jaskry
Nasza klinika proponuje wiele zabiegów, między innymi: usunięcie zaćmy, leczenie AMD, laserowe leczenie jaskry,ćwiczenia ortoptyczne, męty, odwarstwienie siatkówki, witrektomi. O ile masz przepisane leczenie AMD bądź usunięcie zaćmy to odwiedź i zadzwoń. Laserowe leczenie jaskry to zabieg wymagany aby twój wzrok funkcjonował prawidłowo. w naszym ośrodku leczenia nie bedziesz musiał czekać na usunięcie zaćmy. Zabieg usunięcie zaćmy wykonujemy przy pomocy najlepszych dostepnych narzędzi i przy udziale wykwalifikowanej kadry. Podobnie ma to miejsce w przypadku takich zabiegów jak: leczenie AMD, ćwiczenia ortoptyczne, męty, odwarstwianie siatkówki.
http://www.cywinski-okulistyka.com.pl

UrbiCMS 2008