Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        Gabinet Okulistyczny N&M

Gabinet Okulistyczny N&M
Gabinet okulistyczny N&M, Łódź Zofia Nawrocka, Jerzy Nawrocki, Zofia Michalewska, Janusz Michalewski Badania okulistyczne nowoczesną aparaturą, diagnostyka i operacje okulistyczne. witrektomia Łódź jaskra,witrektomia,zaćma,gabinet,Nawrocki,Michalewska,okulista,specjalista,SOCT,HRT,soczewki,AMD,cukrzyca,otwory,plamka,błona naiatkówkowa
http://gabinetokulistyczny-lodz.pl

Klinika Okulistyczna Jasne Błonia

Klinika Okulistyczna Jasne Błonia
Klinika powstała na wzór podobnych prywatnych ośrodków w Niemczech, Francji i USA. Naszym głównym celem było utworzenie najnowocześniejszego centrum chirurgii szklistkowo–siatkówkowej w Polsce.
http://jasneblonia.pl/

Esperal Kraków

Esperal Kraków
Serwis wszywki alkoholowe to miejsce dla ludzi, które borykają się z problemem alkoholowym. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy Tobie zagwarantować efektywne leczenie nałogu. Nasza placówka zdrowia stworzyła zespół specjalistów, którzy charakteryzują się doświadczeniem. Zadzwoń do nas już dziś!. Im wcześniej zaczniesz leczenie tym większe szanse, że wygrasz z alkoholizmem. Zapraszamy do nas o każdej porze dnia i nocy. Zapewniamy, że wrócisz na właściwe tory.
http://www.wszywki-alkoholowe.pl/

Neurolog - dr K. Toruńska

Neurolog - dr K. Toruńska
Wejdź na stronę neurolog K. Toruńskiej-Stawińskiej. Neurolog K.Toruńska ma gabinet neurologiczny z pracownią emg w Stolicy w dzielnicy Mokotów . Diagnozowanie neurofizjologiczne przeprowadzane są na najnowszym Keypoint w Warszawie. Pani Doktor prowadziła pierwszą w Warszawie poradnię Spazmofiliczną w szpitalu MSWiA. Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: zaburzenia pozapiramidowe; drgawki; utraty świadomości; zespół miasteniczny ; sla; dyskopatie; otępienie czołowo skroniowe; skurcze; sm ; stroke ; tężyczka ; migrena; borelioza.
http://emg-neurolog.pl

http://cmpoprzeczna.pl/

http://cmpoprzeczna.pl/
Centrum Medyczne w Kobyłce obok Wołomina gorąco zaprasza do korzystania z jej usług medycznych. Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, lekarzy, którzy rzetelnie przebadają Państwa. W dysponujemy wieloma specjalistami. CM Poprzeczna to kompleksowe diagnozy oraz doświadczeni lekarze. Profesjonalne usługi diabetologa, urologa. Pełna diagnostyka chorób- sprawdzeni specjaliści: dermatolog, ortopeda czy neurolog. Oferujemy kompleksowe diagnostykę USG, RTG czy ENG, badania laboratoryjne. Przyjdź na wizytę z naszym lekarzem i skorzystaj z fachowych i bezpłatnych porad lekarskich naszych lekarzy, gwarantujemy przydatne porady i rady ogólne. Jesteśmy w Kobyłce koło Wołomina przy ulicy Poprzeczna 18.
http://cmpoprzeczna.pl/

Alkoholowe odtruwanie w Poznaniu

Alkoholowe odtruwanie w Poznaniu
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnien Arcus to ciche miejsce w którym służymy radą ludziom jak rozwiązać ich problemy alkoholowe. Jeśli widzisz, że któryś z Twoich bliskich cierpi na alkoholizm, odezwij się do nas. Jesteśmy jedynym takim centrum w naszym województwie, który funkcjonuje legalnie! Gwarantujemy także pełną dyskrecję, a udając się do Nas nie potrzebujesz skierowania. Mamy możliwość wypisania zwolnień L4. Gwarantujemy ciszę, spokój, salkę do ćwiczeń oraz komfortowe warunki pobytu. Obiekt mieści się w Gołęczewie, przy ulicy Czereśniowej 44. Wejdź także na naszą stronę internetową - uzaleznieniapoznan.pl.
http://uzaleznieniapoznan.pl/uzaleznienie-od-alkoholu-i-lekow/

UrbiCMS 2008