Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!

Wyszukaj stronę        2udermatologia

2udermatologia
2U Dermatologia - Gabinet dermatologiczny i alergologiczny 2U Dermatologia proponuje specjalistyczne usługi w ramach dermatologii i alergologii. Leczymy przy problemach trądziku, alergii skórnych, grzybicy skóry i paznokci, łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, nawracających i przewlekłych zmian skórnych, usuwanie kurzajek jak również innych zmian skórnych, jak również ocena znamion. Dodatkowo zajmujemy się leczeniem i oceną alergicznych chorób skórnych a także alergicznych chorób dróg oddechowych. W ramach naszych usług wykonujemy testy alergiczne, odczulanie, jak również wydajemy opinię specjalisty alergologa dla lekarzy POZ.
http://2udermatologia.com.pl

Klinika Serca

Klinika Serca
Szukasz rady specjalisty? Koniecznie odwiedź naszą klinikę z Poznania - kompleksowo zajmiemy się Tobą i Twoim zdrowiem. Nasze wieloletnie doświadczenie w leczeniu oraz diagnozie. Służymy Państwu radą i pomagamy w kłopotach ze zdrowiem. Oferujemy konsultacje specjalisty dietetyka, psychologa czy masaże rehabilitacyjne. Nasza oferta obejmuje również badanie Holtera EKG, badanie próby wysiłkowej czy inne kompleksowe badania. Więcej szczegółów na stronie www! Zapraszamy do kontaktu - sprawdź nas w Poznaniu na Chwaliszewie
http://klinikapoznan.pl

Laryngolog Konin

Laryngolog Konin
Laryngolog Konin Tomasz Pychyński serdecznie zaprasza do swojego nowo otwartego gabinetu laryngologicznego w Koninie. Lekarz laryngologii specjalizuje się w chorobach uszu, gardła, leczeniu przewlekłych bóli głowy, niedosłuchach. Wykonuje również badania otolaryngologiczne.
http://laryngologia.konin.pl

Alergolog Bydgoszcz

Alergolog Bydgoszcz
Każdy powinien dbać o zdrowie najlepiej jak potrafi bo życie jest jedno. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz interwencji lekarza specjalisty jak laryngolog, foniatra czy dietetyk, zapraszamy do nas. Pracują tu wyszkoleni i doświadczeni eksperci różnorodnych dziedzin. Oferujemy specjalistyczną pomoc lekarską i szeroki zakres badań w Bydgoszczy. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej.
http://www.fontesmed.pl

Foniatra Bydgoszcz

Foniatra Bydgoszcz
Przychodnia w Bydgoszczy. Fontes-med to nowoczesne, wielospecjalistyczne centrum medyczne w Bydgoszczy. Pomoc pacjentom niesie tu wysoko wykwalifikowany personel złożony ze specjalistów w wielu dziedzinach medycznych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.fontesmed.pl/laryngolog-audiolog-foniatra-bydgoszcz

Centrum Medyczne MED LUX sp. z o.o.

Centrum Medyczne MED LUX sp. z o.o.
Przychodnia Medyczna Med-Lux to dwie placówki w Luboniu i Przeźmierowie. Doświadczony personel i lekarze z 25 specjalizacji prowadzą badania diagnostyczne i konsultacje medyczne. Fizjoterapeuci przygotują programy rehabilitacyjne dla pacjentów po operacjach i kontuzji. Prowadzimy badania wstępne i kontrole dla pracowników z zakresu medycyny pracy.
http://www.med-lux.pl

UrbiCMS 2008