Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        karczewicz.szczecin.pl

karczewicz.szczecin.pl
Prywatny Gabinet Okulistyczny Profesor Danuty Karczewicz przedstawia swoją ofertę. Kompleksowe diagnozowanie i leczenie wad wzroku i chorób zarówno o dzieci jak i dorosłych Pacjentów. Zajmujemy się leczeniem następujących przypadłości: wady refraksji, jaskra, choroby powiek, spojówek i rogówek, choroby błony naczyniowej, siatkówek, nerwu wzrokowego, zaćmy, itp. Pomoc oferowana jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną okulistkę wykonującą zawód od 50 lat i mogącą się poszczycić tytułem profesorskim. Zapraszamy do umówienia się na wizytę.
http://www.karczewicz.szczecin.pl/

Ortopeda w Krakowie

Ortopeda w Krakowie
Można skontaktować się po specjalistyczną poradę, udzielaną w zakresie konsultacji medycznych, ale również obeznani lekarze wykonają konkretne zabiegi operacyjne, czy też rehabilitacyjne. Na portalu dodatkowo pacjent wyszuka pożyteczne informacje medyczne w obrębie bazy wiedzy, jak też może zarejestrować się na wizytę online. Jeśli zatem potrzebujemy pomocy ortopedy, ale także rehabilitanta czy hematologa, warto odwiedzić stronę i sprawdzić prawdziwych fachowców.
http://www.ortoklinik.pl

Na co należy patrzeć robiąc badanie

Na co należy patrzeć robiąc badanie
Badania psychologiczne i badania psychotechniczne robione są w celu sprawdzenia posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa około godziny, a badanie operatorów połowę mniej. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wystawiane jest na konkretny okres. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz należycie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko kierowcy służą psychotesty kierowców. Podczas badań używane są testy psychologiczne oraz testy psychotechniczne.
http://psychobadanie.pl

Odzież medyczna

Odzież medyczna
Wizytówka przedstawia informacje i ofertę sklepu z odzieżą medyczną wysokiej jakości. Oferowane produkty zapewniają wysoki komfort użytkowania i unikalne wzornictwo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://p32578.webwavecms.com/

Kardiolog NFZ

Kardiolog NFZ
Zapraszam do odwiedzenia nowego portalu swiat pacjenta, który oferuje państwu listę lekarzy specjalistów przyjmujących na narodowy fundusz niemal w każdej miejscowości. Na tym portalu możesz rownież oceniać lekarza przyznając mu gwiazdki i ułatwić innymm pacjentom poszukiwanie najlepszego lekarza. Sprawdz już dziś kardiolog NFZ w swoim mieście i umów się na wizytę!
http://kardiolog.swiatpacjenta.pl/

Domowelaboratorium.bravesites.com

Domowelaboratorium.bravesites.com
Firma została założona w 1987 i ma już duże doświadczenie w swojej branży. Jeśli chcesz przed wizytą u lekarza wykonać sobie podstawowe testy, to już teraz sprawdź tę stronę. Znajdziesz tam szeroki wybór testów dla mężczyzn oraz kobiet. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
http://domowelaboratorium.bravesites.com/

UrbiCMS 2008