Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.

Wyszukaj stronę        Masaż Warszawa

Masaż Warszawa
Firmę FIZJOMED tworzy zespół specjalistów zajmujących się leczeniem, rehabilitacją i odnową biologiczną osób indywidualnych oraz pracowników firm. Oferujemy usługi fizjoterapeutyczne wykonywane w gabinecie, domu klienta lub miejscu jego pracy.
http://fizjomed.waw.pl

Szpitale, apteki, przychodnie

Szpitale, apteki, przychodnie
Serwis poświęcony spisowi aptek i przychodni medycznych w Polsce. Na stronie znajduje się lista przychodni medycznych i aptek w Polsce podzielona na województwa. Ponadto na stronie znajduje się wyszukiwarka do precyzyjnego szukania aptek i przychodni medycznych.
http://swiatmedyczny.pl

USG Piersi - leczenie raka piersi

USG Piersi - leczenie raka piersi
Wyczułaś sobie guz w piersi? Boisz się raka piersi? USG piersi jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem, aby rozwikłać Twoje wątpliwości. Badanie wykonujemy na aparacie USG Color Doppler najwyższej jakości. Gabinety Lekarskie o profilu: * Diagnostyka i Leczenie Chorób Piersi, * USG Piersi, * Gabinet Chirurgiczny, * Gabinet Chirurgii Krótkoterminowej.
http://www.usg-piersi.pl

Logopeda mieszka w Łodzi

Logopeda mieszka w Łodzi
Znam jednego logopedę mieszkającego w Łodzi. Świetny z niego kumpel, można razem iść do gabinetu kosmetycznego, albo pograć z nim w gry logopedyczne. Jeśli chcecie też go poznać to zapraszam :-). Kolega logopedy.
http://www.gabinet.wojczyk.org/

Lekarz Rzeszów

Lekarz Rzeszów
Oferta usług medycznych wykonywanych przez placówki i gabinety lekarskie działające na terenie Rzeszowa. Serwis przeznaczony jest dla osób szukających kontaktu z lekarzem. Znajdziecie tutaj aktualne adresy lekarzy specjalistów, numery telefonów do rejestracji oraz godziny przyjęć.
http://www.lekarze-rzeszow.pl

gabinety lekarskie

gabinety lekarskie
Serwis informacyjny, dla osób poszukujących kontaktu z lekarzem, o gabinetach lekarskich, specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych. Znajdziecie tutaj Państwo godziny przyjęć, adresy, numery telefonów oraz ofertę placówek medycznych.
http://www.lekarzeopole.pl

Radomska informacja medyczna

Radomska informacja medyczna
Szukasz lekarza w Radomiu? Masz problem natury zdrowotnej? Zapraszamy do naszego serwisu. Prosta i czytelna budowa sprawi, że w dwóch krokach uzyskasz dostęp do wszystkich zasobów serwisu i ustalisz adres, godziny przyjęć oraz numer telefonu do rejestracji wybranego lekarza.
http://www.lekarzeradom.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej>UrbiCMS 2008