Uroda

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        Zrób sobie krem

Zrób sobie krem
Sklep surowce kosmetyczne, Pewne jest też, że uwielbiamy kupować kosmetyki i eksperymentować z nimi, a obie te rzeczy są możliwe w naszym sklepie. Nasz sklep to propozycja odmiennego spojrzenia na potrzeby i zainteresowania świadomych klientów. To również wola zamknięcia ale jednocześnie chęć kontynuacji pewnego etapu z przeszłości. Ekstrakty roślinne to układy pozyskiwane z całych roślin lub ich części za pomocą ekstrakcji odpowiednio dobranym rozpuszczalnikiem, najczęściej alkoholem etylowym, glikolem propylenowym lub olejami roślinnymi.
http://www.beautyever.pl

Koktajle w ampułkach

Koktajle w ampułkach
Zamiast tego urządzenie do mezeterapii mikroigłowej wyposażone jest w końcówkę z malutkimi igiełkami, które wnikają pod skórę i pozostawiają tam odpowiedni preparat, ale nie powodują uszkodzeń naskórka. Ich przenikanie w głąb skóry uzależnione jest od wielkości cząsteczek, ponieważ przestrzeń między komórkami naskórka jest bardzo ograniczona. Ustalono, że jeżeli cząsteczki te mają średnicę większą niż 200 nm, jedyną skuteczną metodą ich podania jest wstrzyknięcie za pomocą igły.
http://www.dermaproject.pl

Help4eyes - mexx oprawki

Help4eyes - mexx oprawki
Nasz salon optyczny powstał z myślą o wszystkich osobach, które nosząc okulary pragną wyglądać niebywale a także chcą podkreślić własną osobowość. Z myślą o wszystkich tych osobach, stworzyliśmy bogatą ofertę różnorodnych oprawek do okularów, przez co każdy niewątpliwie znajdzie coś dla siebie. Z racji tego, iż jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły zachęcamy wszystkich do podsyłania własnych ofert. Oferta dostępna na naszej stronie oraz w sklepie stacjonarnym.
http://help4eyes.com

przedłużanie rzęs we wrocławiu

przedłużanie rzęs we wrocławiu
Nasza firma korzysta z wyskiej jakości firm, typu BANDI, ARKANA, FARMONA, ALLPRESAN, XYLOGIC, NOVA LASH, SECRET LASHES, OPI, MOLLON, IBD, DEPILEVE oraz sprzętów BIOMAK i RUBICA. Wszystko po to aby klient czuł się komfortowo. Nasz personel mimo już wysokiego doświadczenia uczęszcza na kursy a co za tym idzie ciągle kształci swoje umiejętności.
http://www.amavi.pl/inne/przedluzanie-i-zageszczanie-rzes/

Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne
Przykładem posiadanych przez nas kosmetyków i surowców sa kwas migdałowy do delikatnej eksfoliacji, kwas glikolowy do głębokiej eksfoliacji, kwas kojowy o właściwościach depigmentacyjnych, kwas hialuronowy preparat głęboko nawilżający, kwas salicylowy wspomaga leczenie trądziku, mikrodermabrazja
http://www.biocosmetics-polska.pl/

polskie kosmetyki UK

polskie kosmetyki UK
Sklep www HiddenBeauty posiada w propozycji środki upiększające niemal wszystkich przedsiębiorstw produkujących produkty tego typu, zajmuje się także rozprowadzaniem artykułów drogeryjnych. Towary są w dogodnych cenach, a wykonanie zamówienia odbywa się w tempie natychmiastowym, co powoduje rozszerzanie się kręgu zadowolonych klientów. W związku z tym jeżeli poszukujesz wybranego produktu musisz zajrzeć do naszego sklepu.
http://hiddenbeauty.eu

UrbiCMS 2008