Uroda

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.

Wyszukaj stronę        



medisport lublin - Masaż wirowy

medisport lublin - Masaż wirowy
Centrum rehabilitacyjno-sportowe Medisport to jedyna placówka w Lublinie oferująca profilaktykę, diagnostykę oraz medycynę dla aktywnych. Dzięki nowoczesnym sprzętom i wykwalifikowanym specjalistom możemy pomóc w leczeniu więzadeł krzyżowych kolana, artroskopii kolana, łokcia tenisisty, obrzęków chłonnych, obrzęków limfatycznych, przewlekłych ran, owrzodzenia, stopy cukrzycowej. Oferujemy zabiegi fizjoterapeutyczne dla dzieci, dorosłych, sportowców i firm. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową naszą ofertą na www.medisport.lublin.pl
http://www.medisport.lublin.pl

Drogeria Panax

Drogeria Panax
Drogeria Panax dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy zapewniają najwyższy poziom opieki zdrowotnej oraz profesjonalnym doradztwem w kwestiach zdrowotnych. Naszym przedmiotem działania jest sprzedaż internetowa kosmetyków i preparatów dla dorosłych i dzieci, które zakupić można bez recepty, suplementów diety oraz preparatów witaminowych oraz kosmetyków znanych producentów Vichy, Bioderma, Iwostin, Emolium, Pharmaceris.Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są solidnie pakowane oraz przechowywane w odpowiednich warunkach zgodnie z zaleceniami producenta.
http://drogeria-panax.pl/

Botox Wrocław Chiroplastica

Botox Wrocław Chiroplastica
Lekarz Ahmed Elsaftawy zapewnia swoim pacjentom najlepszej jakości z zakresu medycyny estetycznej w Wrocławiu. Ponadto lekarz oferuje usługi z zakresu chirurgii ręki. Wiele lat doświadczenia podczas pracy w oddziale w Trzebnicy pozwoliło na perfekcyjną wprawę w tego rodzaju działaniach. Wszystkie zabiegi mają miejsce w nowoczesnym pokoju przyjęć. Terminy operacji wyznaczany jest razem z klientem w najbardziej pasującym czasie.
http://chiroplastica.pl

Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne
DermoProfil to wart odwiedzenia salon urody w Lesznie, w którym udziela się przyjazna atmosfera i klimat sprzyjający odprężeniu. DermoProfil efektywnie kompiluje najnowsze zdobycze kosmetologii oraz tradycje fizjoterapii, zapewniając wyjątkową ofertę zabiegów i masaży. W salonie DermoProfil warto skorzystać m.in. z zabiegów kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej (np. terapii kolagenem, mikrodermabrazji, zabiegów przeciwzmarszczkowych). Salon wykonuje również makijaż okolicznościowy, manicure, pedicure; ważną część oferty stanowią masaże lecznicze oraz relaksacyjne, mające doskonały wpływ na ból i zszargane nerwy.
http://www.dermoprofil.pl/

Icoone

Icoone
ICOONE to technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry.
http://icoonewarszawa.pl





UrbiCMS 2008