masaż

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        masaż relaksacyjny

masaż relaksacyjny
Dla osób żyjących w ciągłym stresie najodpowiedniejszą formą masażu stanowi masaż relaksacyjny. Odblokowuje on napięcia mięśniowe, pobudza krążenie krwi. Działa ogólnie rozluźniająco na ciało pacjenta.
http://www.masaz-laseroterapia.pl

Studio Odnowy i Zdrowia Antrakt

Studio Odnowy i Zdrowia Antrakt
Jesteś przepracowany, zmęczony, zestresowany, życie coraz mniej Cię cieszy ?! Może czas to zmienić, zapraszamy na potężną dawkę energii do Studia Odnowy i Zdrowia Antrakt. W naszej ofercie znajdziesz treningi (indywidualne, kondycyjne, odchudzające), masaże (lecznicze, relaksacyjne, aromaterapeutyczne, kręgosłupa) , refleksologię twarzy i głowy, refleksologię stóp, terapię dźwiękiem mis tybetańskich, a także coś fantastycznego dla twarzy Lifting Japoński. Czekamy niedaleko metra Słodowiec.
http://www.odnowaizdrowie.pl

Łóżka masujące

Łóżka masujące
Wszystkich potrzebujących masażu i odetchnienia w domu zapraszamy na serwis www o łóżkach masujących. Na naszej stronie odkryjecie Państwo nie same wiadomości o wszystkich cechach łóżek, ale też o wariantach masażów, zarówno tych zdrowotnych, jak i relaksujących. Niewątpliwie takie łóżka pomogą każdemu, kto ma schorzenia, na które dobrym lekarstwem są tego typu masaże.
http://www.syogra.com.pl

Masaż Kraków

Masaż Kraków
May Thai Massage oferuje tradycyjny masaż tajski wykonywany przez doświadczone masażystki z Tajlandii, które ukończyły kursy i odbyły praktyki w świątyni Wat Pho - bezsprzecznie jednej z najsławniejszych szkół masażu w Tajlandii. Gwarantujemy oryginalne pochodzenie balsamów, olejków aromatycznych i kompresów ziołowych oraz ich jednokrotne wykorzystanie.
http://www.tajskimasaz.com.pl

Masaż Kraków

Masaż Kraków
W gabinecie rehabilitacji i ortopedii w Krakowie dielnicy Nowa Huta prowadzimy diagnozę i leczenie pourazowych układów ruchu. W naszej ofercie jest również USG narządów ruchu, jest ono przeprowadzane przez ortopedę z wieloletnim doświadczeniem specjalistę dr n. med. Macieja Piątkowskiego, wykonuje on na miejscu w gabinecie USG biodra, stawu łokcia, kolana, pacjęt po badaniu otrzymuje pełną diagnozę i zalecenia dotyczące urazu czy też schorzenia.
http://rehabilitacja.c0.pl/

Sauna sucha

Sauna sucha
STEAM BATH zajmuje się projektowaniem jak również wykonywaniem saun domowych, ogrodowych jak też saun na cele komercyjne. Oprócz saun, producent STEAM BATH oferuje także akcesoria, dzięki którym zabieg w saunie fińskiej, na podczerwień lub też infrared, będzie jeszcze bardziej komfortowy. Są to m.in. termohigiometry, środki do aromaterapii czy praktyczne cebrzyki z chochlami, niezwykle istotne nie jedynie w saunie parowej.
http://www.steambath.pl


<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008