Masaż Sportowy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Józef Chełmoński. Interesujesz się polskim malarstwem? Chcesz zobaczyć, gdzie ostatnie lata swojego życia spędził Józef Chełmoński ? Zapraszamy na naszą stronę.

Wyszukaj stronę        Szkoła pływania Fregata

Szkoła pływania Fregata
Szkoła Pływania Fregata, która prowadzi na swoim obiekcie w Poznaniu miedzy innymi: <a href="">kursy pływania</a>, lekcja pływania, <a href="">aqua aerobik</a>, zajęcia w wodzie dla niemowląt, nauka pływania dla dorosłychaqua aerobik i wiele innych zajęć jest szkołą z doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą.
http://www.fregata.com.pl

Salon masażu Poznań

Salon masażu Poznań
Gabinet masażu Doroty Kuzan to placówka funkcjonująca na terenie Poznania. Zapewnia on Państwu specjalistyczne masaże, które wspomagają regenerację tkanek oraz masaże relaksacyjno-kosmetyczne, pomagające w odnalezieniu spokoju i harmonii. Wszystko to w bardzo niskich cenach. Zabiegi Pani Doroty Kuzan wymagane są przy: uszczerbkach poniesionych w chwili uprawiania sportu, sztywnych i bolesnych stawach będących rezultatem wszelakich uszczerbków i chorób, bólach głowy, bezsenności, dolegliwościach związanych z oddechem wywołanych astmą lub alergią, a także przy zwalczaniu problemów związanych ze stresem, strachem oraz depresją.
http://masaze-poznan.pl/

Masaż Szczecin

Masaż Szczecin
Dobry masaż to nie jest wyłącznie ale dodatkowo dobry skutek na wszystkich zdrowie. Każda osoba ma niekiedy marny poziom samopoczucia czy wyraźnie rozliczne kłopoty bólowe. Mnóstwo osób trwa całymi latami z takim problemem, a starczyło by udać się na dobry masaż by wyzbyć się takich dolegliwości.Dla tego nie wskazane jest czekać gdyż zdrowie dostaliśmy wyłącznie jedno jedyne. Aktualnie wkracza termin dżdżysty w takim razie należy wybrać się solidnego profesjonalistę dla przykładu wpisując w bingu wyraz masaż szczecin.
http://www.paola.szczecin.pl

Technik masażu

Technik masażu
Techniki wykonywania masażu, charakterystyka i cele. Masaż polega na odpowiednim ułożeniu chorego oraz stosowaniu klasycznych technik masażu. Masaż stosuje się głównie w schorzeniach narządu ruchu. Masaż w zależności od wielkości powierzchni objętej masażem może mieć formę m. częściowego lub całościowego. Masaż może wykonać masażysta lub w formie automasażu. Powinien być wykonywany metodą ręczną bez użycia aparatów. Klasyczne technikami podczas masażu to: Głaskanie Rozcieranie Ugniatanie Oklepywanie Wstrząsanie Wibracje Tok chwytów, technik rożnego rodzaju zabiegów masażu znajdziecie pod adresem technikimasazu.pl
http://www.technikimasazu.pl/

Gabinet masażu Wrocław

Gabinet masażu Wrocław
Gabinet kosmetyczny zajmuje się pielęgnacja. W swojej ofercie oferuje zabiegi pielęgnacyjne i inne świadczenia mające na celu ulepszenie urody. Istotą funkcjonowania gabinetu są działania opierające się wieloma technikami. W skład pakietu wchodzą zarówno usługi odnoszące się do ciała z których wyróżniamy zabiegi poprawiające wyglądm.in. odsysanie tłuszczu, masaże i inne odnoszące się do modelowanie ciała. Oprócz estetyki ciała gabinet pełni usługi poprawiające wygląd twarzy jak likwidacja zmarszczek, mikrodermabrazja, peelingi kawitacyjne i zabiegi medycyny estetycznej, do których zaliczamy przede wszystkim zabiegi na bazie kwas hialuronowy, który poprawia nie tylko zmarszczki, ale również poprawia nawilżenie skóry.
http://pracownia-piekna.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008