Medycyna niekonwencjonalna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
Strony internetowe Poznań. Strony internetowe Poznań

Wyszukaj stronę        Uzdrawianie na odległość

Uzdrawianie na odległość
Uzdrawianie duszy i ciała - tak celnie można podsumować sposób i zakres, w którym pomagam. Natchnienie czerpię z wielu źródeł, systemów myślowych oraz metod oczyszczania, nie tylko z tych postrzeganych za niekonwencjonalne. Oczyszczam ciało i duszę oczyszczanej osoby z negatywnych energii, uroków, negatywnych kodów, dotyczących pracy, pieniędzy czy uczuć. Koję układ nerwowy poprzez oczyszczenie z lęków, negatywnych myśli, połączeń astralnych i energetycznych. Odrzucam negatywne programy i myślokształty nieprzychylnych osób a także własne, utrwalone w świadomości pacjenta. Przenoszę byty negatywne i pozytywne danej osoby, znajdujące się w jej organizmie, na wyższy poziom świadomości.
http://www.leilana.pl

Kuracja na wrzody miodami manuka

Kuracja na wrzody miodami manuka
Nasz sklep internetowy dostarczy Państwu unikalnych i naturalnych artykułów zdrowotnych.Dostarczane przez nas produkty zostały wyprodukowane za pośrednictwem wysoko wykwalifikowanych ekspertów z zakresu zdrowia naturalnego. Użytkujemy leczniczą moc natury w celu poprawy tężyzny fizycznej a także ogólnego dobrego humoru.Jesteśmy przekonani, że mamy obowiązek chronić środowisko naturalne i wspierać zrównoważony postęp, by dalej proponować docenione na całym świecie produkty, takie jak miód Manuka.
http://www.manukazdrowie.pl

jak dbać o zdrowie

jak dbać o zdrowie
Medycyna to nauka, która jest nieograniczona. Co pewnien okres media obiegają wzmianki o zaskakujących wynikach badańrzucających nowe światło na nowe sposoby leczenia najgroźniejszych chorób (Aids, WZW, Alzhaimer) i najczęstszych przypadłości jak katar i grypa. Kiedy jednak wydaję się, że zagrożenie zostało opanowane, ujawniają się następne rewelacje, które zupełnie zmieniają ich kształt. Dlatego też, bardzo ważną kwestią w przypadku ludzi chorych, bądź tych, które są zaniepokojone swoim zdrowiem, jest możliwie jak najdokładniejsze zapoznanie się z objawami i metodami walki z chorobą, w czym skutecznie może pomóc encyklopedia medycyny
http://www.e-medycyna.net

PIJAWKI hirudoterapia Bydgoszcz

 PIJAWKI hirudoterapia Bydgoszcz
Warsztat Elemiah Ciało Umysł Dusza - hirudoterapia (leczenie za pomocą pijawki lekarskiej), medycyna naturalna, fizykoterapia, masaż, szkolenia, kosmetyka, stylizacja, wizaż. Bydgoszcz, ul. Nakielska 333. www.elemiah.pl. Tel. 696 373 227
http://elemiah.pl

Medycyna naturalna - Kraków

Medycyna naturalna - Kraków
Body Time to SAMBHANA - masaż głowy, SAMBHANA - masaż twarzy, zabiegi ayurvedyjskie. Terapie Ayurvedy którą prowadzą specjaliści, którzy dysponują wiedzą przekazywaną z dziada pradziada. Zadbaj o zdrowieustal dietę zgodnie z typem konstytucyjnym twojego organizmu, upiększ swoje ciało, uwolnij się od stresu i innych schorzeń. Ajuweda - to więcej niż masaż, Bodytime - to coś więcej niż leczenie, to doświadczenie stuleci.
http://www.bodytime.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>UrbiCMS 2008