Fitness

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        Pole Dance Poznań

Pole Dance Poznań
Body Femme - to cetrum Fitness w Poznaniu dla kobiet. Odbywają się tam zajęcia Pole Dance prowadzone przez kobiety. Całą kadrę oraz dokładny cennik wraz z promocjami można poznać na stronie internetowej. Dla stałych klientów przewidziane są ciekawe promocje. Klub Body Femme to miejsce bardzo przyjazne
http://bodyfemme.pl

Trenażer

Trenażer
Na, naszym rynku jest już dostępny symulator refleksu Simflex trzeciej generacji. Jest to sprzęt o nieograniczonych możliwościach dopasowania treningu do potrzeb sportowca. Trenażer umożliwia rozgrywkę dla wszystkich sportowców niezależnie od warunków fizycznych. Nowa możliwość ustawienia przycisków pozwala na szybkie dopasowanie trenażera do wzrosku. Symulator refleksu posiada opcję wyświetlania tej samej mapy przycisków by ćwiczyć zawodników w jednakowych warunkach gry. Funkcja ta przydaje się w czasie testów zawodników, rekrutacjach, zawodach.
http://www.refleksomierz.pl


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008