Fitness

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur. Polecamy wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur .
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.

Wyszukaj stronę        Fitness

Fitness
Nasza strona oferuje profesjonalny sprzęt do fitnessu . W naszej ofercie mamy rowery, skakanki piłki, maty treningowe, odzież sportową i wiele innych. Oferujemy wskazówki dotyczące spalania tłuszczu, usuwaniu celuitu, ujędrniania ud i zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą.
http://www.favia.pl

Osobisty trener

Osobisty trener
Piotr Łukasiak to znakomity trener osobisty, który od paru lat współpracuje z celebrities. W swoim studio fitness warszawa stworzył własne metody, przynoszące znakomite rezultaty w odchudzaniu, modelowaniu sylwetki i poprawie kondycji. Studio fitness warszawa to firma współpracująca z najlepszymi znawcami z branży fitness&wellness. Osoba zainteresowana wypróbowaniem oferty studia fitness Piotra Łukasiaka, w czasi pierwszej konsultacji sama określa cel, który chce osiągnąć.
http://www.piotrlukasiak.pl

Joga Medytacja

Joga Medytacja
Jest to strona poświęcona tematyce związanej z jogą i medytację. Chcemy przedstawiać na Joga Medytacja jak najbardziej wartościowe wiadomości dla wszystkich zainteresowanych jogą. Znajdziesz tu następujące działy: * Joga podstawy - przeczytasz w nim o tym co to jest joga, co daje i jak zacząć ćwiczyć samemu * Joga w domu - w tym dziale można zobaczyć zestawy asan do ćwiczenia w domu. * Asany - wtym dziale możesz zobaczyć zdjęcia wielu różnych asan podzielonych na kategorie. * Pranayama - tutaj znajdziesz informacje o podstawowych ćwiczeniach oddechowych. * Medytacja - przeczytasz tu co to jest medytacja i jak się ją wykonuje.
http://www.joga-medytacja.pl

Bielizna wyszczuplająca

Bielizna wyszczuplająca
W naszym sklepie znaleźć można wszelkie produkty i akcesoria, które pomagają w uzyskaniu wymarzonej sylwetki i byciu zdrowym.Tylko u nas, akcesoria do fitnessu po bardzo okazyjnych cenach. W ofercie również bielizna modelująca i wyszczuplająca.
http://www.feminafit.pl

Sprzęt Fitness

Sprzęt Fitness
Jako firma trudnimy się dystrybucją profesjonalnych urządzeń do siłowni Matrix na obszarze całego kraju. Matrix Fitness to znany na świecie renomowany producent, który oferuje doskonałe i sprawdzone wyposażenie fitness pożądane w każdej sali treningowej. Najistotniejszą część oferty tworzą bieżnie, rowery treningowe, ergometry i urządzenia izotoniczne. Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie na rynku oraz stałą kadrę najlepszych fachowców, którzy na bieżąco oferują klientom wyposażenie siłowni. Troszczymy się o swoich klientów nie tylko w momencie nabycia produktu, ale także w późniejszych etapach, gdy użytkowany jest sprzęt fitness. Zapewniamy sprawny i szybki serwis zawsze wtedy, gdy oczekują go nasi klienci.
http://www.perfectfitness.pl/

Trening

Trening
Sprawdź trening jaki pozwoli ci zdobyć wspaniałą sylwetkę.Trening ma za zadanie poprawę wyglądu całego ciałka. Dzięki temu treningowi skutecznie pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, poprawisz kondycję i wzmocnisz muskuły całego ciała. Usprawnisz również układ krążenia oraz oddychania. Czy to nie wspaniałe rezultaty?? Zbyt piękne aby było prawdziwe? A jednak to prawda, więc na co czekasz rozpocznij już trening obwodowy. Nasza stronka zawiera mnóstwo skutecznych technik treningowych, jak i opisanych krok po kroku ćwiczeń. Zapraszamy.
http://dietyitrening.eu


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008