Rehabilitacja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Gabinet wzdrowymciele

Gabinet wzdrowymciele
Gabinet rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska to nowoczesny gabinet oraz profesjonalna domowa fizjoterapia. Rybnik, Wodzisław Śląski, Radlin, Pszów, Rydułtowy to główne z miast, gdzie można skorzystać z pomocy w postaci domowej rehabilitacji. Po urazach, dla osób niepełnosprawnych – jeżeli potrzebna jest fizjoterapia, Wodzisław Śląski i okoliczne miejscowości to obszar, gdzie możemy skorzystać z pomocy gabinetu „W zdrowym ciele” w ramach wizyty domowej. Gabinet zlokalizowany jest w Ośrodku Zdrowia w miejscowości Rydułtowy. Specjalność gabinetu to między innymi: kompleksowa rehabilitacja – Wodzisław Śląski i okolice.
http://wzdrowymciele.pl

Taping - poradnik

Taping - poradnik
Jeżeli szukasz informacji o metodach stosowanych w fizjoterapii to już teraz odwiedź stronę, na której znajdziesz artykuły na temat tapingu. Dowiesz się m.in. co to dokładnie jest i jak działa na organizm. Zapraszamy!
http://taping.sitey.me/poradnik

Symulator starości

Symulator starości
Normalną rzeczą u każdego człowieka jest stopniowe ograniczanie, a nawet zanikanie zdolności fizycznych. Symulator starości uświadamia ograniczenia osób starszych, obrazując jak trudne jest codzienne życie i wykonywanie podstawowych czynności. Celem używania symulatora jest przedstawienie barier w funkcjonowaniu osób starszych. Symulacja powoduje zrozumienie starszych osób, buduje postawę niosącą pomoc i szacunek. Po założeniu urządzenia ochotnik odczuwa większość możliwych do pokazania ograniczeń sprawności. Imitacja sztywności i skostniałości stawów wywołuje trudności z poruszaniem się.
http://www.symulatorstarosci.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>UrbiCMS 2008