Rehabilitacja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        Gliwice rehabilitacja, masaż dojazd

Gliwice rehabilitacja, masaż dojazd
Jesteśmy firmą zajmującą się usługami masażu i rehabilitacji z dojazdem do domu klienta. Pracujemy w domowym zaciszu zapewniając pełen komfort i profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Dojazd do klienta jest dla pacjenta dużym ułatwieniem, ponieważ nie każdy ma możliwość dotarcia do gabinetu. Oferuje różne rodzaje masaży jak również wiele ćwiczeń z zakresu rehabilitacji. W wielu przypadkach łączymy masaż z rehabilitacją.
http://www.rehabilitacjagliwice.pl

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu
Portal gromadzi informacje dotyczące tematyki leczenia alkoholizmu. Znajdują się na niej artykuły o grupie wsparcia, jaką stanowią anonimowi alkoholicy, o technikach odtruwania oraz o tym, gdzie szukać pomocy dla osoby chorej. Przeglądając zawartość witryny można się dodatkowo dowiedzieć, jakie są objawy alkoholizmu i na czym polega odtruwanie organizmu z trucizny. Alkoholizm to narastający problem naszego społeczeństwa. Powinno się posiadać informacje na temat tej choroby, by w razie konieczności ulżyć sobie bądź innej osobie potrzebującej wsparcia, w ciężkich dla niej chwilach.
http://leczeniealkoholizmu.info

Suplementy diety

Suplementy diety
E-sklep Vita-centrum.pl oferuje bogaty asortyment suplementów diety oraz odżywek, a także wszelkiego rodzaju artykułów do ćwiczeń. Dla osób po przebytych kontuzjach posiadamy w ofercie stabilizatory, a także inne produkty ortopedyczne, ułatwiające i zarazem skracające czas odzyskania formy i zdrowia. Suplementy diety oraz odżywki sprzedawane w sklepie internetowym Vita-centrum.pl to wysokiej jakości produkty, które można używać każdego dnia w celu wzmocnienia naszego organizmu, uzupełnienia minerałów i witamin, mających pozytywny wpływ na nasz układ kostny oraz stawy, a także układ nerwowy i krwionośny, czy też pomagający zachować piękny i zdrowy wygląd naszych włosów, skóry i paznokci.
http://vita-centrum.pl/

Krótsza noga

Krótsza noga
W sklepie internetowym Adam zakupimy gorset Jawetta, niezbędny przy uszkodzeniach kręgosłupa. Jest on uformowany z aluminium i wodoodporny. Gdy ma się krótszą nogę, krzywe lub koślawe palce, artykuły zakładu Adam są niezbędne. Obowiązkowy jest czas na wykonanie, bowiem towary dokładnie dostosowuje się do rozmiarów danej osoby. Dzięki linkom zlokalizowanym na stronie, można odszukać stowarzyszenia osób posiadających problemy ze zdrowiem.
http://www.adam.sklep.pl

HELIMED Śląskie Centrum Diagnostyki

HELIMED Śląskie Centrum Diagnostyki
Centrum Diagnostyki Obrazowej wykonuje rezonans magnetyczny i tomografię komputerową w woj. śląskim i opolskim. Helimed prowadzi gabinety urologiczne w Katowicach oraz szkołę rodzenia. Wskazówki dla Pacjentów jak przygotować się do badania TK i MR oraz badania urologicznego. Zapraszamy do pracowni HELIMED: Katowice, Zawiercie, Czeladź, Opole, Kędzierzyn Koźle, Sosnowiec.
http://www.helimed.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>UrbiCMS 2008