Zioła

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        Yerba Mate

Yerba Mate
Ostrokrzew paragwajski jest to napitek ze zmielonych oraz z wyschniętych liści i pochodzi z Paragwaju. Dzieje ostrokrzewia paragwajskego datuje się na okres XVII wieku. W owym czasie stwierdzono, że żucie tych liści eliminuje zmęczenie, rozjaśnia umysł oraz zmniejszał wrażenie łaknienia jedzenia. Pokazano, iż mate yerba ma funkcje zmniejszające poziom cholesterolu, zabezpieczające wobec komórek wątroby, stymulujące ośrodkowy układ nerwowy, moczopędne i przychylne w obliczu układu sercowo-naczyniowego. Stosowanie yerba mate proponuje się w uzdrawianiu nadwagi.
http://yerba.domporad.pl

Leki spod lady

Leki spod lady
Leki spod lady jest blogiem stworzonym z myślą o uświadomieniu pacjentom w jakich procesach biorą udział korzystając z usług aptek oraz pozostałych organizacji służby zdrowia. Na blogu są opisywane wszelkiego rodzaju nowości ze świata leków, także tych opartych w większości na ziołach.
http://lekispodlady.pl

Sklep etnobotaniczny

Sklep etnobotaniczny
Witaj w Magicznym ogrodzie. Sklep pełen ziół: magicznych, aromatycznych, poprawiających nastrój w przystępnej cenie. Zioła,Absynt,Glinki farmaceutyczne,Organiczne kosmetyki,Herbaty. Znajdziesz tu ogromny wybór sprawdzonych produktów,Zapewniona wysoka jakość! wzmocnij swoją kondycję! żyj zdrowo! Korzystaj z bogactwa natury!
http://www.magicznyogrod.pl/

Produkty naturalne

Produkty naturalne
Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszego sklepu oferującego produkty oparte o olejek cbd. Potrafimy pochwalić się bardzo atrakcyjnymi cenami, indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz bardzo dużym wyborem różnych towarów. Sprzedawane przez nasz sklep produkty konopne charakteryzują się także naturalnym pochodzeniem. Można w naszym sklepie zakupić produkty konopne, witaminy, minerały czy też sporo innego rodzaju artykułów. Zapewniamy, że oferowane przez nas artykuły są w pełni bezpieczne czy też dokładnie sprawdzone. Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu.
http://ochnaturalnie.pl

Sahara Tazarine Henna Mehendi

Sahara Tazarine Henna Mehendi
Sahara Tazarine to słynna marokańska henna nadająca włosom piękny, jasnorudy odcień. Saharę można też oczywiście stosować do mehendi. Od henn indyjskich różni ją przede wszystkim czas potrzebny do wydzielenia barwnika, który jest dużo krótszy. Ponadto, trudniej nadbudować ją na włosach i jest jaśniejsza niż choćby rajasthani. Uwaga! Henną marokańską nie uzyskamy czerwieni na włosach. Saharę Tazarine można stosować z cassią, która pięknie podkreśli rudości. Z dodatkiem indygo, można uzyskać z niej ciepły brąz. https://henna.com.pl/sahara-tazarine/ Opakowanie zawiera nieco więcej niż 100 g czystej i sproszkowanej lawsonii inermis – henny.
http://henna.com.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008