Choroby

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
wakacje E-Almatur. wakacje E-Almatur to najlepsza z Twoich decyzji.
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!

Wyszukaj stronę        Zapalenie Oskrzeli

Zapalenie Oskrzeli
Dowiedz się czym jest zapalenie oskrzeli. Leczenie zapalenia oskrzeli, objawy zapalenia oskrzeli, powikłania, zapobieganie. Kompleksowe informacje o chorobie górnych dróg oddechowych.
http://www.zapalenieoskrzeli24.pl/

Zapalenie Krtani

Zapalenie Krtani
Zapalenie krtani, zapalenie krtani objawy, leczenie zapalenia krtani i wiele innych przydatnych informacji o chorobie. Wejdź na stronę i dowiedz się jak wyleczyć zapalenie krtani.
http://zapaleniekrtani24.pl

Bezsenność

Bezsenność
Poradnia Profilaktyki i Leczenia Bezsenności oferuje usługi psychologiczne redukujące problem bezsenności. Poprzez to zapobiega też konsekwencjom, które byłaby w stanie ona wywołać. Kontrola bodźców i strategie relaksacji to niektóre z używanych metod leczenia bezsenności w warszawskim ośrodku. Gdy sytuacja tego wymaga wspiera się je metodami farmakologicznymi. Specjaliści dostosowują metody do problemów klienta.
http://www.bezsennosc.eu

Artroskopia barku

Artroskopia barku
Centrum medyczne Northern Medical ma lokalizację w Warszawie. Jest to znamienita placówka, łącząca przychodnię ze szpitalem, i oferująca wysoką jakość w zakresie opieki nad pacjentem. Ortopedia, traumatologia sportowa, oraz naczyniowa i ogólna chirurgia to główne domeny centrum medycznego Northern Medical. Wykonywane operacje to na przykład: leczenie urazów sportowych, artroskopia stawu barkowego i kolana, stawu skokowego, biodra, zabiegi rekonstrukcyjne, laserowe usuwanie żylaków, zabiegi proktologiczne, operacje przepukliny.
http://www.northernmedical.pl

Rwa kulszowa

Rwa kulszowa
Nasza strona przedstawia szerokie informacje poruszające temat pospolitej choroby rwa kulszowa. Poruszamy dodatkowo kwestie rwy u kobiet ciężarnych oraz rwy ramiennej. Do choroby tej prowadzą uszkodzenia lub zapalenia końcówek nerwowych, które powodują drętwienie, ból, mrowienie. Skupisko bólu znajduje się w większości wypadków u dołu pleców i w obrębie nóg. Znajdziesz tu opis tej choroby: przyczyn, symptomów, procedur terapii, a także rozlicznych sposobów rozciągania mięśni, które pomagają wrócić do pełni zdrowia.
http://rwakulszowa.info

Dieta na zgagę

Dieta na zgagę
Zgaga jest najczęściej powodowana poprzez cofanie się treści żołądka z powrotem do przełyku, a jej objawy to dla przykładu: uczucie gorąca w brzuchu, nieprzyjemne odbijanie się, ból brzucha, niestrawność. Zgaga może dokuczyć nawet osobie całkowicie zdrowej i zostać spowodowana przez dużo czynników, które wymieniamy na tej stronie.
http://zgaga.info

Neuropsychiatria

Neuropsychiatria
Za pośrednictwem serwisu Eneuropsychiatria.pl każdy neurolog czy też psychiatra ma sposobność we właściwy sposób powiększać posiadaną wiedzę. Portal prócz profesjonalnych artykułów jak i newsów z neuropsychiatrii bądź neurologii, daje także sposobność nabycia specjalistycznych wydawnictw. Są to mówiące o tematach z psychiatrii jak również neurologii książki oraz magazyny w postaci drukowanej, jak również w wersji cyfrowej.
http://www.eneuropsychiatria.pl


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008