Dom opieki

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
gont bitumiczny Tegola. Oferujemy najwyższej jakości gont bitumiczny Tegola . Zapraszamy
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        Dom opieki

Dom opieki
Na rzecz jakiegokolwiek najważniejsza jest rodzina, a nie ulega kwestii iż nie wszystek potrafi, istnieje w stanie frapować się figurami starszymi w takim razie wstała w samym sercu Beskidu Śląskiego: Willa Seniora. To racja nasza placówka pochłania się jednostkami starszymi, w podeszłym wieku, jakimi nie jest w stanie przez 24h opiekować się bliscy. W naszej [url=http://www.willaseniora.pl/index.php?p=1_3_OFERTA]Dom Seniora[/url] staramy się zadbać iżby nie było żadnych ograniczeń architektonicznych jakie utrudniałyby osobnik niepełnosprawnym w banalnym poruszaniu. W obiekcie odnajduje się winda, a w mirach dowolnie mogą się poruszać postaci na wózkach.
http://www.willaseniora.pl/

Hospicjum

Hospicjum
Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej w Będkowie to wynik przekształcenia istniejącego Oddziału Opieki Paliatywnej będącego w strukturze ZOZ-u Trzebnica. Naszym atutem jest sztab wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin.
http://www.hospicjumbedkowo.pl

UrbiCMS 2008