Dom opieki

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Praca Magisterska Pisanie. Praca Magisterska Pisanie to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        Dom opieki

Dom opieki
Na rzecz jakiegokolwiek najważniejsza jest rodzina, a nie ulega kwestii iż nie wszystek potrafi, istnieje w stanie frapować się figurami starszymi w takim razie wstała w samym sercu Beskidu Śląskiego: Willa Seniora. To racja nasza placówka pochłania się jednostkami starszymi, w podeszłym wieku, jakimi nie jest w stanie przez 24h opiekować się bliscy. W naszej [url=http://www.willaseniora.pl/index.php?p=1_3_OFERTA]Dom Seniora[/url] staramy się zadbać iżby nie było żadnych ograniczeń architektonicznych jakie utrudniałyby osobnik niepełnosprawnym w banalnym poruszaniu. W obiekcie odnajduje się winda, a w mirach dowolnie mogą się poruszać postaci na wózkach.
http://www.willaseniora.pl/

Hospicjum

Hospicjum
Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej w Będkowie to wynik przekształcenia istniejącego Oddziału Opieki Paliatywnej będącego w strukturze ZOZ-u Trzebnica. Naszym atutem jest sztab wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin.
http://www.hospicjumbedkowo.pl

Goldental

Goldental
Dom Seniora Goldental jest nowoczesnym i komfortowo wyposażonym domem opieki, położonym 16 km od Gdańska w malowniczej miejscowości Przyjaźń na Kaszubach. Dom Seniora jest miejscem otwartym dla gości, przyjaciół i rodzin mieszkańców. Każdy, kto wyrazi chęć uczestnictwa, może towarzyszyć w różnych aktywnościach swoich bliskich. http://goldental.pl/
http://goldental.pl/

UrbiCMS 2008