portale medyczne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.

Wyszukaj stronę        Portal medyczny

Portal medyczny
Witryna medyczna wyleczymy.eu skupia się na referowaniu poszukującym wiedzy lekarzom i pacjentom informacji z dziedziny nauk medycznych. Portal prezentuje tak newsy medyczne, mówiące o najświeższych osiągnięciach medycyny i obserwowanych w dziedzinie medycyny kierunkach rozwoju, jak i szereg artykułów tematycznych i poradników dla pacjentów. Redakcja serwisu nieustannie dba o niezmiennie wysoki poziom publikowanych artykułów, tworzonych tak przez wykształconych lekarzy jak i firmy medyczne pragnące poinformować o oferowanych przez siebie artykułach. Portal jest codziennie aktualizowany.
http://www.wyleczymy.eu

TwojDoktor.info -Portal medyczny

TwojDoktor.info -Portal medyczny
TwojDoktor.info- Darmowe Porady Lekarskie. Masz problem ze zdrowiem, chorobą. Dobrze trafiłeś! Napisz. Grupa profesjonalistów odpowie na wszelkie twoje pytania. Na portalu znajdziesz też wiele interesujących artykułów związanych z tematyką medyczną.Jeśli szukasz osoby z podobnym dolegliwością do twojego zapraszamy do Grup Wsparcia, spotkasz tam osoby które borykają się z tym samym trudnością.Poza forum znajdziesz też nowości z świata medycyny.Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony TwojDoktor.info
http://twojdoktor.info/

Rezonator biofotonowy

Rezonator biofotonowy
Towar jakim jest rezonator biofotonowy wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Rezonator biofotonowy BV Harmonic wytwarza energię świetlną, która to produkuje z kolei rezonans falowy. W produkcji urządzenia zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Zastosowano doskonałe mikroprocesory a także sondy świetlne. BV Harmonic to niebywale efektywne urządzenie medyczne, proponowane przez przedsiębiorstwo Bona-Vita. Jest produktem, który jako jeden z niewielu pomyślnie przeszedł badania kliniczne. Dodatkowo jego efektywność jest potwierdzona przez sporo lekarzy. Może on być stosowany w przypadku znaczącej liczby schorzeń.
http://www.bona-vita.com

Wróżby, Reiki Lublin

Wróżby, Reiki Lublin
Jeżeli chcesz poznać swoją przyszłość. Nurtują Cie pytania o los Twój bądź Twoich najbliższych zapraszam do skorzystania z mojej oferty odkrywam tajemnice przyszłości korzystając z kart z Tarota, run i whadełka. Ponadto przeprowadzam zabiegi dla ciała i ducha energią Reiki. Jeżeli chcesz przyciągnąć miłość, zdrowie oraz ogólny dobrobyt moja oferta jest dla Ciebie. Pomogę Ci odnaleźć zagubioną radość życia oraz ukierunkować sposób myślenia na bardziej pozytywny.
http://www.tarocista-bartosz.cba.pl

Zdrowie seniorów

Zdrowie seniorów
Od dzieciństwa właściwie każdy polski obywatel zna ogródki działkowe zapełnione poprzez emerytów. Jest to element naszej kultury tak bardzo wpisany w krajobraz jak na przykład żupan szlachecki. Nie można zapomnieć jednak, że jest to bardzo dobry wypoczynek dla naszych seniorów. Niewielki wysiłek przy uprawie poletka pozwala na rozruszanie starych kości i wspaniałą satysfakcję. Doskonale kształtuje to zmysł ogrodniczy i przypomina o tym, że istnieje czas zasiewu i zbierania plonów. Prawdopodobnie w jakiś stopniu pozwala to zrozumieć osobom starszym fakt przemijania i pogodzić się z przeznaczonym losem. Ogródki działkowe to bardzo dobra rzecz dla seniora, każdy powinien posiadać chociaż niezbyt duże poletko.
http://zdrowy-senior.pl/


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008