Porady

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.

Wyszukaj stronę        Samobójca z depresją

Samobójca z depresją
Blog adresowany do osób zmagających się z myślami samobójczymi, depresją i własną niemocą, pisany przez wieloletniego Praktyka. Artykuły są obszerne, wyczerpujące temat, i co najważniejsze — autorskie, nie znajdziemy ich nigdzie indziej. Na blogu istnieje także możliwość uzyskiwania odpowiedzi na zadawane przez Czytelników pytania związane z tematyką szeroko rozumianego samorozwoju lub osobistych problemów życiowych. Blog jest regularnie aktualizowany i poszerzany o nowe artykuły.
http://samobojcazdepresja.blogspot.com

www.heveamaterace.pl

www.heveamaterace.pl
Havea to polski wytwórca materaców bardzo dobrej jakości. Dziesięć lat doświadczenia sprawia, że możemy poręczyć wysoką klasę naszych materaców. Każdy materac jest robiony własnoręcznie, a później kilkukrotnie sprawdzany, tak aby do Twojego domu dotarł bez żadnych skaz. Wytwarzamy materace dla dzieci i dla dorosłych, więc każdy wybierze coś dla siebie. Troszczymy się o to, żebyś zdrowo wypoczął i dzięki temu miał moc i energię do pracy.
http://www.heveamaterace.pl

Jak przekazać 1 % podatku

Jak przekazać 1 % podatku
Jesteśmy organizacją pozarządową. Nasza misja skierowana jest osób ciężko chorych i ich rodzin. Mobilizujemy i aktywizujemy osoby chore na raka. Chcemy by brały odwagi, były aktywne nie tylko jako pacjenci. Poszukujemy dla nich terapii przynoszących efekty. Wyszukujemy też lekarzy i ośrodki, gdzie są najkrótsze kolejki do badań diagnostycznych. Organizujemy różne kampanie, zbiórki, koncerty, prowadzimy kilka programów. Po prostu chcemy zrobić wszystko by poprawić ich wyniki leczenia i stan zdrowia. Zapraszamy na naszą stronę:http://alivia.sitey.me.
http://alivia.sitey.me

Artykuły o zdrowiu | doctordsl.com

Artykuły o zdrowiu | doctordsl.com
Doctordsl.com, czyli portal stworzony dla ludzi szukających strony internetowej, która stanowi kompendium wiedzy o jednostkach chorobowych. Informacje, jakie tam znajdziecie są zgodne z najbardziej aktualnymi badaniami. Wszystkie artykuły piszą doświadczeni lekarze. Więcej na stronie. Serdecznie zapraszamy pod wskazany adres.
http://doctordsl.com/


<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008