Chirurgia plastyczna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        



Korekta nosa opis zabiegu i zdjęcia

Korekta nosa opis zabiegu i zdjęcia
Witam wszystkich zainteresowanych operacją korekty nosa, która wykonywana jest z przyczyn medycznych, po kontuzjach oraz z przyczyn estetycznych. Jeżeli z jakiegoś powodu twój nos przysparza tobie problemów powinieneś poczytać o tym jak chirurg plastyczny może odesłać w niepamięć wszystkie niedogodności. Na więcej pytań dotyczących korekty nosa może odpowiedzieć wam Artur Zawisz (Ośrodek Chirurgii Plastycznej, ul. Merkuriusza Polskiego 23 a, 30-698 Kraków, tel. 608 09 99 39)
http://www.chirurgia-plastyczna.med.pl/zabieg.php?id=8&fot=1

Klinika chirurgii plastycznej

Klinika chirurgii plastycznej
Nasz klinika świadczy szeroki zakres usług chirurgi plastycznej. Posiadamy nowoczesny gabinet, wyspacjalizowany personel. Polecamy usługi: przeszczep tłuszczu, liposukcja poznań i korekta nosa. Nasze klientki są zadowolone i polacają nas swoim znajomym. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów. Operacje są bezbolesne a ich efekt jest widoczny po kilku dniach od zabiegu. Prof. nadzw. dr hab. med. Henryk Witmanowski, specjalista chirurgii plastycznej, Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UMK w Toruniu. Zapraszamy na naszą stronę plastic-surgery.pl i zapoznanie się ze szczegółową ofertą wykonywanych zabiegów i cennikiem.
http://www.plastic-surgery.pl





UrbiCMS 2008