Psycholog

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Czy GMO można bezpiecznie spożywać?. Jakie są korzyści z kupowania ekologicznych owoców i warzyw?
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (948)
Co to jest dwanaście tablic rzymskich?. Jakie były przyczyny upadku cesarstwa rzymskiego, historia, klasa 11?

Wyszukaj stronę        Lekarz Psychiatra Bydgoszcz

Lekarz Psychiatra Bydgoszcz
Zapraszamy do czytania oraz komentowania artykułów związanych z naszym samopoczuciem. Na portalu znajdziecie materiały z takimi przypadłościami jak zaburzenia lękowe, depresja, bezsenność, schizofrenia lekooporna i inne. Psychiatra, psychoterapeuta gotów jest zmierzyć się z Waszymi problemami, wystarczy się przemóc i zapisać na wizytę, aby lekarz mógł jak najlepiej Wam pomóc i uporać się ze wszystkim co Was męczy. Portal ma charakter informacyjny. Zapraszamy!
http://lekarz-psychiatra-bydgoszcz.re7.pl/

szczepaniak-psychology.eu

szczepaniak-psychology.eu
Psycholog Jolanat Saczepaniak przyjmuje w gabinecie Psychoterapii w Warszawie. Jest psychotrapeutą z dużym doświadczeniem w pomocy rodzinie i parom potrzebującym profesjonalnej pomocy dobrego psychologa. Jeśli twoja rodzina lub związek partnerski przechodzi kryzys to jest to właściwe miejsce na konsultacje. Udzielam konsultacji w zakresie: • psychoterapia rodzin • psychoterapia par • psychoterapia małżeństw • psychoterapia indywidualna • diagnoza psychologiczna • terapia uzależnień Moja oferta obejmuje także wspieranie rozwoju dziecka i problemy z młodzieżą. Więcej informacji na szczepaniak-psychology.eu
http://szczepaniak-psychology.eu

Badanie psychotechniczne

Badanie psychotechniczne
Badania psychotechniczne polegają na sprawdzeniu skłonności psychofizycznych i psychologicznych do możliwości wykonywania określonej pracy. Firma Drivemat od lat prowadzi na rynku badanie psychotechniczne i badania lekarskie. Obsługujemy kierowców, operatorów, pracowników budowlanych, górników, pracujących na wysokości, kierujących pojazdami służbowymi itp. itd. Badanie psychotechniczne w naszej pracowni odbywa się najszybciej jak to tylko możliwe. Korzystamy z certyfikowanych testów i urządzeń psychologicznych. Wykonujemy badania psychologiczne indywidualnie dla każdego klienta.
http://badaniepsychotechniczne.com


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>UrbiCMS 2008