Psycholog

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/
wycieczki E-Almatur. Wybierz wycieczki E-Almatur a będziesz zachwycony!
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .

Wyszukaj stronę        Psycholog Białystok

Psycholog Białystok
Dyskretny gabinet pomocy psychologicznej. Psychoterapia indywidualną, małżeńska, par, konsultacje psychologiczne. Certyfikaty psychoterapeutyczne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) i Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP). Prowadzimy także warsztaty, treningi i szkolenia z zakresu specyficznych umiejętności psychologicznych dla instytucji i firm zainteresowanych rozwojem swoich pracowników.
http://www.revivo.bialystok.pl

Instytut Psychologiczno-Edukacyjny

Instytut Psychologiczno-Edukacyjny
Instytut Psychologiczno-Edukacyjny Medivia oferuje Państwu wielospecjalistyczną pomoc terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii i psychiatrii, a także bogatą ofertę szkoleniową i warsztatową. Cechą charakterystyczną zajęć, które prowadzimy jest ich indywidualny charakter, nastawiony na zdobywanie umiejętności praktycznych. Oferujemy najwyższą jakość usług, wiedzę oraz profesjonalną pomoc.
http://www.medivia.pl

leczenie alkoholizmu

leczenie alkoholizmu
Zapewniamy kompleksową terapię uzależnień od Alkoholu, Pracoholizmu, Internetu, Narkotyków, Hazardu, Leków oraz Seksu i wielu innych. W razie konieczności i według wskazań lekarza zapewniamy detoksykacje przed terapią właściwą. Pracujemy także z rodzinami naszych podopiecznych udzielamy pomocy rodzinom, które uwikłały się w uzależnienie swoich partnerów, dzieci, rodziców, itp. Po ukończeniu terapii w naszym ośrodku proponujemy pakiet indywidualnych spotkań, które wspomagają wprowadzanie zmian w codzienne życie.
http://www.tama-terapia.pl

Psychoterapeutka Opole

Psychoterapeutka Opole
Chciałabyś dokonać zmiany w swoim życiu? Próbowałaś już wiele razy zmienić swoje złe nawyki, przyzwyczajenia ale po niedługim czasie wszystko wracało do stanu początkowego? Może w takim wypadku warto rozważyć rozmowę z psychoterapeutką. Dzięki jej doświadczeniu i zaangażowaniu z pewnością zwiększą się szanse na trwałą poprawę. Jeśli jesteś z Opola i właśnie myślisz o tym by złożyć wizytę w jakimś gabinecie psychoterapii, to sprawdź ofertę gabinetu psychoterapii gestalt Bożeny Koczorowskiej. Przeczytaj o tym jak działa i pomaga na jej stronie internetowej.
http://www.psychoterapia-opole.com.pl

Inspire Psycholog Białystok

Inspire Psycholog Białystok
Terapia uzależnień i współuzależnienia. Gabinet Psychoterapii Inspire. mgr Agnieszka Kimsza - pedagog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Oferuję profesjonalną pomoc terapeutyczną osobom dotkniętym problemem uzależnienia oraz ich bliskim.
http://www.inspire1.home.pl

Psychoterapia - informacje zebrane

Psychoterapia - informacje zebrane
Zaburzenia emocjonalne bardzo często powodują u ludzi zaburzenia psychiczne, które należy leczyć. Zasadniczą metodą leczenia zaburzeń osobowości, jest psychoterapia. Polega ona na seansach terapeutycznych, podczas których terapeuta w pierwszej kolejności, rozmawia z pacjentem. W zależności od przypadku pacjenta, psychoterapia może być realizowana za pomocą odrębnych technik. Najbardziej znana technika psychoterapii to technika Gestalt, która ma na celu uzmysłowienie pacjentowi jego prawdziwego ja, zaakceptowanie wszelkich jego atutów i wad. Nie mniej słynne są psychoterapia poznawcza, procesu bądź systemowa. Wszystkie one pomagają w leczeniu określonych dolegliwości.
http://www.terapia.net.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>UrbiCMS 2008