Kliniki

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Wyszukaj stronę        Klinika Wiśniowa

Klinika Wiśniowa
Klinika Wiśniowa to nowoczesne centrum medyczne. Świadczymy usługi w zakresie urologii, chirurgii, laryngologii, jak również ortopedii. Zabiegi wykonywane są na Narodowy Fundusz Zdrowia, a także prywatnie. W Klinice Wiśniowej pracują najlepsi specjaliści, gdyż pragniemy zapewnić naszym pacjentom pomoc medyczną na światowym poziomie. Działamy od niemal 20 lat i od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy. Uczestniczymy też w różnorodnych programach, mających promować profilaktykę. Pełny zakres usług mogą znaleźć Państwo na naszej stronie www.
http://www.klinikawisniowa.pl

Klinika Medmix

Klinika Medmix
Klinika Medmix specjalizuje się w leczeniu włosów oraz zabiegach przeszczepu i mikropigmentacji włosów. Wykwalifikowany personel, do którego należą trycholodzy oraz chirurdzy oraz nowoczesny sprzęt medyczny sprawia, że klinika jest stosunkowo często wybierana przez pacjentów. Klinikę Medmix charakteryzuje również kompleksowe podejście do problemów wypadania włosów.
http://klinikamedmix.pl/

Leczenie uzależnień

Leczenie uzależnień
Pacjenci, którzy potrzebują odpowiedniej pomocy w walce z nałogiem powinni zapoznać się z ofertą ośrodka Detoks Fenix. Klinika zapewnia bezpieczne leczenie, wsparcie psychologiczne i pełną diagnostykę. Odtruwanie odbywa się pod okiem lekarza specjalisty, który nieustannie obserwuje stan chorego. Istnieje możliwość leczenia ambulatoryjnego i stacjonarnego. Oferujemy pomoc w leczeniu osobom w każdym wieku. Klinika jest najstarszym i najdłużej prosperującym ośrodkiem tego typu.
http://detoksfenix.pl/


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008