Kliniki

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        Operacje kręgosłupa, stopy, haluksa

Operacje kręgosłupa, stopy, haluksa
Jeśli masz problemy ze swoim zdrowiem, być może najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie niepublicznej lecznicy „Trigon Orthopedia”, znajdującej się w Warszawie – na Ursynowie. Naszą specjalnością jest chirurgia kostna. U nas można wykonać takie zabiegi ortopedyczne, jak: operacja kręgosłupa, operacja haluksa, czy też operacja stopy. Potrzebującym możemy wstawić endoprotezę stawu biodrowego czy też endoprotezę kolana. Robimy także artroskopię kolana. Ceny za nasze usługi nie są niskie, lecz przecież zdrowie jest najcenniejsze. Zapraszamy zatem do kliniki na ul. Dereniową 2c w Warszawie. Zajmie się Państwem zespół doświadczonych lekarzy i średniego personelu medycznego.
http://trigonorthopedia.pl

Efektywne leczenie alkoholizmu Łódź

Efektywne leczenie alkoholizmu Łódź
Centrum Leczenie Alkoholizmu to świetne miejsce, gdzie wyleczysz się z alkoholizmu. W sieci www możesz znaleźć wiele metod na problemy z uzależnieniem. Jednak każdy alkoholik jest inny. Nasza klinika dobierze właściwą kurację. Skutkiem tego są większe możliwości wyleczenia, dzięki danemu leczeniu. Zapraszamy do skorzystania ze świadczeń naszych specjalistów z dziedziny medycznej. Nasza placówka mieści się w stolicy Dolnego Śląska. Świetna lokalizacja pomaga nam w pomocy dużej ilości osób. Gwarantujemy, że będziesz ukontentowany z naszych usług.
http://www.leczymy-alkoholizm.com.pl/

Detoks - NGM Poznań, Wrocław,Kraków

Detoks - NGM Poznań, Wrocław,Kraków
Długotrwałe pozostawanie w ciągu alkoholowym może być powodem poważnych zmian w organizmie. Pacjenci potrzebujący odpowiedniej opieki, znajdą ją w naszej klinice. Klinika zapewnia bezpieczne przejście przez detoks traktując każdego pacjenta indywidualnie. Alkoholoodtrucie odbywa się pod okiem przygotowanego lekarza, który nieustannie obserwuje stan chorego. Poznań, Kraków i Wrocław to miasta z siedzibą kliniki, jednak w trosce o bezpieczeństwo pacjentów oferujemy również wizyty domowe
http://detoks.ngm.pl/

Klinika Ambroziak

Klinika Ambroziak
Klinika Ambroziak Estederm to gabinet w Warszawie specjalizujący się w zabiegach estetycznych. Propozycja kliniki umożliwia zabiegi pozbywające się znamiona. Zespół z Kliniki Ambroziak to wyspecjalizowani lekarze, którzy świadczą bezpieczne usługi medycyny estetycznej. Klinika stosuje nieinwazyjne metody , a także posiada 15 gabinetów lekarskich oraz salę operacyjną. Dla wygody pacjentów jest VIP Room z przyjazną atmosferą.
http://www.klinikaambroziak.pl/

Klinika flebologii warszawa

Klinika flebologii warszawa
Przewlekła niewydolność żylna czyli żylaki to nieprzyjemna i trudna do zniesienia przypadłość. Na rynku jest co najmniej kilka metod leczenia żylaków. Powstaje jednak pytanie, która z nich jest najlepsza? Jakie są ceny takich zabiegów? Postaraliśmy się wybrać najlepsze sposoby walki z żylakami i klinikę którą warto poznać: laserowe usuwanie żylaków warszawa, klejenie żylaków warszawa, leczenie żylaków warszawa, skleroterapia warszawa, laserowe zamykanie naczynek warszawa. Nie czekaj i już dziś przeczytaj na naszej stronie, która z metod jest najlepsza.
http://www.doktora.pl/flebologia-w-doktora/


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008