Dieta, odchudzanie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .

Wyszukaj stronę        



Herbonlife - zioła i suplementy

Herbonlife -  zioła i suplementy
Nasza oferta to unikalne, naturalne, nasycone słońcem preparaty, zioła i suplementy o sprawdzonej skuteczności, zgodnej z tradycją, badaniami naukowymi i opiniami zadowolonych klientów. Dokonujemy wszelkich starań by utrzymać najwyższą jakość produktów, zgodnie z ich opisem i najwyższą dbałość o Klienta.
http://www.herbonlife.com

Sok noni

Sok noni
Sklep internetowy Herbalyes sprzedaje produkty ekologiczne pochodzące z całego świata. W swojej ofercie mamy wyłączenie suplementy diety pochodzące z upraw ekologicznych. Spożywanie suplementów ma pozytywny wpływ na nasz organizm i nasze samopoczucie. W ofercie Herbalyes znajdują się takie produkty jak: Herbalyes Tahitian Noni – sok noni, Herbalyes Aloe Ferox - sok z aloesu, Herbalyes Goji Berry – sok goji. Herbalyes Tahitian Noni jest oryginalnym sokiem noni. Nasz sok noni to naturalny sok z owoców Morinda citrifolia, sok bez dodatków i innych ulepszaczy. Sok noni wspomaga funkcjonowanie całego organizmu i zapewnia pomoc w powrocie do pełni sprawności.
http://www.herbalyes.eu

Porady i ciekawostki kulinarne

Porady i ciekawostki kulinarne
Świat kulinariów, to szeroka dziedzina, gdzie liczy się przeważnie na pomysłowość oraz nietypowe rozwiązania. Na naszym portalu zamieściliśmy przydatne ciekawostki kulinarne, które mogą być wykorzystywane każdego dnia w naszej kuchni.
http://www.kulinarnie.info

Gynostemma pentaphyllum

Gynostemma pentaphyllum
Gynostemma pentaphyllum (jiaogulan) rośnie w południowych Chinach. Jest jeszcze mało znanym ziołem w Europie i innych krajach, ale jego właściwości są uniwersalne, ponieważ wzmacnia układ i reguluje wszystkie funkcje człowieka. ...Główne zastosowania Gynostemmy to zwalczanie stresu, wszelkie problemy z snem i bezsenność, a także z oskrzelami i problemami z oddychaniem np. astma oskrzelowa. Przywraca energię, dobre samopoczucie i spowalania starzenie. Przyspiesza także metabolizm oraz reguluje poziom cukru we krwi. Wiele osób pijących Gynostemmę zamiast kawy, czy herbaty zauważyło, że o wiele mniej choruje.
http://gynostemma.cba.pl

Życie w młodości

Życie w młodości
Życie w młodości nie odwołuje się do tego by dążyć do przetrwania w ówczesnym, silnie zmodernizowanym otoczeniu.Bo przecież jak zakłada Medycyna Chińska:"W zdrowym ciele młody duch".Podstawa zdrowia jest dieta. Medycyna wschodnia mówi o tym od dawna. Dieta ma duży wpływ na nasze zdrowie. Należą do nich między innymi zioła. Ziołolecznictwo zajmuje się poznaniem właściwości roślin leczniczych. Pozwala to na ciągłe doskonalenie tak istotnej dziedziny jaką stanowią naturalne metody lecznicze.
http://www.zyciewmlodosci.pl/

Sun-Fit Studio Doskonalenia Ciała

Sun-Fit Studio Doskonalenia Ciała
Sun-Fit to studio dla Pań, które szukają alternatywy dla tradycyjnych form aktywności fizycznej (aerobik, siłownia). W ofercie innowacyjne zabiegi wspomagające odchudzanie: rollmasaż, wibrotrening, bieżnia w podciśnieniu, elektrostymulacja oraz profesjonalne zabiegi kosmetyczne: trwała depilacja włosów kanadyjskim aparatem Apilus, opalanie natryskowe SunFX. Opis całej oferty na www.sun-fit.pl.
http://www.sun-fit.pl





UrbiCMS 2008