Dieta, odchudzanie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

Wyszukaj stronę        Ośrodek Rehabilitacyjny Jubilat

Ośrodek Rehabilitacyjny Jubilat
Centrum Rekreacji i Rehabilitacji to ośrodek rehabilitacyjny, wypoczynkowy z bazą kosmetyczną, bazą zabiegową. Położony w cichej, pięknej okolicy blisko centrum Wisły co sprawia, że miejsce cieszy się dużą popularnością wśród gości. Ośrodek oferuje turnusy rehabilitacyjne, turnusy odchudzające, pobyty Spa, nordic walking. U nas znajdziesz również turnusy z odnową biologiczną, pobyty hotelowe, wczasy wypoczynkowe, wczasy lecznicze, pobyty rodzinne. Zapraszamy na stronę do zapoznania się z galerią zdjęć, cennikiem oraz promocjami.
http://www.jubilat.net.pl

Dieta proteinowa Dukana

Dieta proteinowa Dukana
Pragniemy schudnąć, ale obawiamy się głodu? Marzymy, by zmieścić się w mniejszy rozmiar sukienki, lecz nie jesteśmy przygotowani na miesiące ciężkich ćwiczeń? Jeżeli tak - wyjściem z sytuacji jest dieta proteinowa. Możemy jeść ile chcemy, w zamian za co nie możemy sięgać po słodycze, ani w ogóle po węglowodany. Już w pierwszym tygodniu dieta bogata w białka pozwoli schudnąć nam o kilka lub więcej kilogramów. Nie łykając preparatów odchudzających i nie katując się ciężkimi ćwiczeniami, możemy nie tylko osiągnąć wymarzoną figurę, ale również nauczyć się prawidłowego odżywiania. Na stronie znajdziemy mnóstwo szczegółowych informacji na temat stosowania diety Dukana.
http://www.dietaproteinowa.com.pl

BMI - Body Mass Index

BMI - Body Mass Index
BMI to bardzo zagadkowy skrót, który oznacza nic innego jak wskaźnik masy ciała, który daje możliwość w prosty sposób za pomocą kalkulatora sprawdzić, czy mieścimy się w swojej optymalnej wadze, czy nie doskwiera nam niedowaga, mogąca w niektórych wypadkach być oznaką anoreksji. Wynik może sugerować również nadwagę, a nawet otyłość, a to z kolei może doprowadzić do rozwoju niektórych zatrważających dla zdrowia chorób. BMI realizuje się po to, aby określić stan zagrożenia chorobami, mogącymi być spowodowane nieprawidłową wagą.
http://bmi.westld.com

Dieta dr. Dukana

Dieta dr. Dukana
Niezwykle często zdarza się, że walka z nadwagą może nie przynieść spodziewanego skutku, a ponadto prowadzić może nawet do kłopotów zdrowotnych. Wynika to ze stosowania szkodliwych diet, spadku motywacji i przyjmowania groźnych środków odchudzających. Istnieje jednak dieta całkowicie inna - bez głodowania, męczących ćwiczeń i naparów ziołowych. Dieta Dukana, bo to o niej mowa, pozwala schudnąć dzięki zastąpieniu w codziennym menu węglowodanów białkami. Na stronie możemy obliczyć nasz wskaźnik BMI, przedstawiono tu też wskazówki do stosowania diety Dukana oraz sporo artykułów o tematyce walki z nadwagą.
http://www.proteinowa.net

Dieta Dukana

Dieta Dukana
Nasza witryna posiada następujące sekcje: konkluzja, faq - pytania i odpowiedzi, cztery fazy diety proteinowej, opinie o diecie, przykładowe menu, podstawy. Po zapoznaniu się z publikacjami zdobędziesz kompletną wiedzę dotyczącą odchudzania metodą doktora Dukana. Dieta protal nie będzie miała przed tobą tajemnic, będziesz mogła zapoczątkować efektywne i zdrowe odchudzanie.
http://www.dietaproteinowa.info

UrbiCMS 2008