Humor

Jak dodać wpisRegulamin
Recenzje
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Wyszukaj stronę        Humor

Humor
Uwielbiasz się śmiać? Zacznij dzień od dawki porządnego kawału! Na naszej stronie odkryjesz masę rozrywkowych dowcipów skategoryzowanych w dużo kategorii takich jak %czarny humor i wiele innych. Czytaj kawały, komentuj je i oceniaj. Sprawdź co podoba się innym, posortuj kawały po ich sławie i wielkości komentarzy. Dowiedz się co o nich myślą użytkownicy naszego serwisu rozrywkowego. Wejdź na joketown.pl, na pierwszy porządny serwis rozrywkowy ze zabawnymi kawałami na dowolną okazję. Pamiętaj, że chichot to zdrowie, więc pośmiej się z nami. Jeśli masz ochotę, możesz podesłać nam swoje sugestie. Zapraszamy!.
http://www.joketown.pl

UrbiCMS 2008