Slaskie wesele z AdamsBand

Jak dodać wpisRegulamin
Recenzje
druk na płótnie Textileprint. Profesjonalne druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.

Wyszukaj stronę        Slaskie wesele z AdamsBand

Slaskie wesele z AdamsBand
Kapela AdamsBand to kwartet muzyczny założony przez zawodowych muzyków zajmujących się występowaniem na różnych tanecznych imprezach. Stosunkowo duży skład zespołu można zmniejszyć do trzech lub dwóch osób by obniżyć koszty wynajęcia zespołu. W skład zespołu wchodzi dwóch wokalistów, którzy również są konferansjerami, saksofoniste i gitarzyste. Wszyscy muzycy naszej kapeli to ludzie z wyobraźnią muzyczną oraz doświadczeniem muzycznym. Ogromne doświadczenie jak i wysokiej klasy sprzęt muzyczny to poważne atuty kapeli. Wyjątkowo dobrze rozbudowany zakres utworów, a przy tym wielka ilość zabaw i atrakcji powodują że występ zespołu zaciekawi gości i zawsze dostosowany jest do wymagań gosci.
http://www.adamsband.pl

UrbiCMS 2008