Gdańsk-Kowale Magazyny i biura

Jak dodać wpisRegulamin
Recenzje
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl (63) , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła (890) ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie (345) . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Gdańsk-Kowale Magazyny i biura

Gdańsk-Kowale Magazyny i biura
Ze względu na możliwość wyboru powierzchni, standard i pakiety fakultatywne centrum Gdańsk Kowale Distribution Centre stanowi odpowiedź wymagania kontrahentów. Obok lokalów magazynowych kompleks Gdańsk Kowale proponuje do wynajmu biura, najczęściej wyposażone w przyjazne oświetlenie i sufity podwieszane. Na terytorium Gdańsk – Kowale Distribution Centre istnieje lokal gastronomiczny Good Food, proponujący w pożywne posiłki w korzystnych cenach dla gości . Obecne w okolicy centra handlowe oraz komfortowe otoczenie w połączeniu z poziomem obiektów zwiększają komfort pracy. Na terenie centrum logistycznego znajdują się obszerne place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz miejsca postoju.
http://gdanskkowaledistributioncentre.pl

UrbiCMS 2008