Weterynaria

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl. Najlepszą pomoc prawną oferuje Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl .
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Monitoring nietoperzy

Monitoring nietoperzy
W związku z ostatnio propagowanej protekcji latających ssaków powstała odpowiednia działalność trudniąca się ocenianiu reakcji nietoperzy. Dysponując profesjonalnym wyposażeniem i doświadczonym teamem mają możliwość wyszukać te ssaki również w najtrudniejszych warunkach, tj. : tereny górskie, mokradła, jaskinie. Ponadto do ich kompetencji zalicza się: wstępna ocena wpływania na ekosystem, inwentaryzacja naturalna oraz monitoring poinwestycyjny. Badania nad latającymi ssakami są korzystne nietoperzom, a ich konsekwencją jest protekcja populacji. Dzięki monitoringowi nietoperzy jesteśmy w stanie zapewnić, że są bezpieczne.
http://www.monitoringnietoperzy.eu

Szkoła dla psów

Szkoła dla psów
Bordergold to elegancki i przyjazny hotel i szkoła dla psów małych ras. Zapewniamy profesjonalną opiekę 24 godziny na dobę. Wśród naszej oferty znajdują się: szkolenia psów, zabawy i spacery z psem, zajęcia edukacyjne oraz dogoterapię. Bordergold to wspaniałe wakacje dla psa w naszym hotelu z eleganckimi wnętrzami i dużym ogrodem. Zapraszamy do nas.
http://www.bordergold.pl

My Vet - Weterynarz Warszawa

My Vet - Weterynarz Warszawa
Szukasz kliniki weterynaryjnej, w której Twój zwierzak zostanie potraktowany z całkowitym respektem i otrzyma leczenie najwyższej jakości? Tak się składa, że bardzo dobrze trafiłeś! Przychodnię My Vet tworzą lekarze weterynarii, którzy od dawna z zamiłowaniem oddają się swojej pracy. Swoim Klientom zapewniamy bogaty zakres usług, dzięki czemu wszelkie kwestie, które dotyczą zdrowia i komfortu swojego pupila, załatwią oni w jednej lokalizacji - przy ulicy Grzybowskiej 39, w samym centrum naszej stolicy. Kochamy zwierzęta i to właśnie z tego powodu każdego dnia dbamy o to, żeby cudownie im się funkcjonowało i by przynosiły szczęście swoim właścicielom!
http://myvet.com.pl

Weterynarz Jelenia Góra

Weterynarz Jelenia Góra
Przychodnia weterynaryjna dla małych zwierząt w Jeleniej Górze prowadzona przez lekarza weterynarii Andrzeja Poźniaka mieści się przy ul. Wiosennej 18. Lecznica dla zwierząt Jelenia Góra zajmuje się leczeniem psów, kotów oraz innych małych zwierząt jak chomiki, króliki, świnki morskie i tym podobne. Weterynarz Jelenia Góra podejmuje się leczenia zachowawczego, chirurgicznego oraz diagnostyki i profilaktyki chorób. Weterynaria Jelenia Góra wykonuje wszystkie niezbędne badania specjalistyczne jak USG, RTG czy badania laboratoryjne.
http://www.pozniak-wet.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008